Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Marzena Filipczak "LECĘ DALEJ"

Można powiedzieć, że od tej książki zaczęła się nasza przygoda z tanimi lotami. I niedługo po jej przeczytaniu wyruszyła w pierwszą naprawdę tanią podniebną podróż, ale o tym już niedługo... Zestawienie takiego lotu dla pięciu osób z odpowiednim bagażem (nie zawsze tylko podręcznym) to nie lada gimnastyka :-) Naprawdę warto przeczytać tę książkę!

(fragment książki)

"Tanie linie to nie klasa biznes na trasie z Europy do Singapuru, tylko taki podniebny PKS: pokazuję bilet, wsiadam, zajmuję miejsce, wysiadam. Nie żądam od konduktora darmowego wina czy własnego telewizorka. Dostaję dokładnie to, za co zapłaciłam. Moje jedyne wymaganie: dotrzeć na miejsce sprawnie i bezpiecznie."
I tak dokładnie jest w tanich liniach - i za wszystko ponad to trzeba słono płacić. Z autorką odwiedzicie Rzym, Ibizę, a także wybierzecie się za koło podbiegunowe... ale co najważniejsze zrozumiecie na czym polega podróżowanie tanimi liniami. Dowiecie się o tym, że podróży nie zaczynamy planować od terminu i miejsca - termin wykrystalizuje się gdy pojawi się tani lot. A gdzie? Na początek najlepiej zacząć śledzić tanie połączenia ze swoich najbliższych lotnisk - przygotować sobie przewodniki i plany pobytu do najczęstszych destynacji i wówczas gdy pojawi się lot znajdzie się i miejsce do spania i cała reszta :-) O naszych lotach więcej już wkrótce...