Polish English Persian Russian Spanish Turkish

Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Świąteczne kartki...

Nasza strona www.ilecimydalej.pl jest kroniką turystycznej, ale nie tylko aktywności naszej rodzinki. Wycieczki szlakiem po Polsce i wyprawy w świat, odwiedzane przez nas ciekawe miejsca, informacje praktyczne o wyjazdach, linki do interesujących stron o tematyce turystycznej, informacja o miejscach noclegowych - wszystko to na naszej stronie znajdziecie :) Ze względu na olbrzymią ilość spamu byliśmy zmuszeni zrezygnować z Księgi Gości - za wszystkie dotychczasowe wpisy dziękujemy! Prosimy o komentarze i uwagi na temat strony czy też opisanych wypraw, wycieczek i miejsc. Zapraszamy do kontaktu - będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie pytania i uwagi :)

KALENDARIUM

  • W lutym 2018 byliśmy zmuszeni do migracji strony - było troszkę niedogodności. Udało się dzięki wsparciu naszego hostingu - dziekujemy! Jak było widać poniżej (chociaż grafika dla każdej pory roku była inna...), a jaka teraz jest strona w nowej szacie sami zobaczcie ;)

    Strona www.kutny.pl

  • 18 sierpnia 2015 na naszej stronie pojawił się milionowy gość :)

    kutny.pl

  • 11 marca 2014 "stuknęło" 300.000 odwiedzin na naszej stronce :)
  • W lutym 2014 strona wzbogaciła się o swój profil na Facebooku - zapraszamy do jej polubienia!

Facebook Rodzinka kutny.pl

  • W 2012 roku strona zmieniła szatę graficzną i od tamtej pory do 2 czerwca 2013 zanotowaliśmy 100.000 wizyt w sieci. Wcześniej, nieprzewranie od 1998 roku strona funkcjonowała w domenie www.kutny.prv.pl - być może pamiętacie...

kutny.pl