Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Laguna Glarokavos

Na chalcydyckim półwyspie Kassandra odwiedziliśmy także jedną z plaż po jego wschodniej stronie - piękną Glarokavos z jej małą laguną. Zupełnie zaskoczył nas brak turystów - plaża była praktycznie pusta... Obejrzyjcie ją z lotu ptaka :)


Więcej...

Kampala

Boda boda to taksówki motocyklowe i na zakończenie naszej przygody z Ugandą wybraliśmy się na moto wycieczkę po stolicy. Na ulicach Kampali jeżdżą tysiące boda boda - zapraszamy na film z jazdy przez zatłoczone ulice miasta.


Więcej...

Oaxaca - dia de los muertos

Zapraszamy na film z kolorowego, klimatycznego i wypełnionego lokalną kulturą miasta Oaxaca na obchodach Dnia Zmarłych - Dia de los Muertos.Więcej...

Ararat

Wielki masyw Araratu wyrasta z Wyżyny Armeńskiej 16km od granicy z Iranem i 32km od granicy z Armenią, ale ta święta dla Ormian góra leży w Turcji, najwyższy szczyt Ağrı Dağı ma 5137m n.p.m. i jest zarazem najwyższym szczytem tego kraju - zapraszamy na film :)


Więcej...

Droga do wodospadów Varvara

Dojazd do schowanych w gęstym lesie wodospadach Varvara na półwyspie Chalcydyckim okazał się całkiem dobry mimo tego co czytaliśmy w necie - polecamy i wodospady i przejażdżkę fajną polną drogą :)


Więcej...