Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Yumi - rekin kaszubski ;)

Migawki z naszej wyprawy do Meksyku z Adventure Tess :)

 

 

Więcej...

Yumi - rekin kaszubski ;)

Wspomienie lata - nasz mopsik w akcji w jednym z kaszubskich jezior. To była pierwsza lekcja pływania - prawda, że żarłacz... ;)

 

 

Więcej...

Peyia - klif i wrak Endro III

Wzdłuż zatoki w Peyia utworzyło się wysokie skaliste wybrzeże, które w niektórych miejscach ma nawet 20m wysokości. Powstały tam piękne formacje skalne - małe i duże jaskinie, loże kamienne, a także małe porozrzucane wysepki. Zaś około 1,5km na wschód od morskiego klifu znajduje się wrak statku Endro III - w rejsie z Limassol na Rodos 8 grudnia 2011 r. podczas sztormowej pogody po awarii silnika osiadł na mieliźnie w pobliżu zatoki Coral Bay.

Więcej...

Ski&Sun Świeradów Zdrój

Ski & Sun Świeradów Zdrój to 2500 metrowa oświetlona trasa o średnim nachyleniu 19% - sztucznie naśnieżana oraz oświetlona. Zaliczana jest do jednej z trzech najdłuższych i najlepiej oświetlonych nartostrad w Polsce. Kolej gondolowa na Izerski Stóg ma 2172 metrów długości i w 8-osobowych gondolkach, jest w stanie wywieźć w ciągu godziny 2400 osób...

Więcej...

Albania - w kraju orłów

Do Albanii wybraliśmy się z Highaway - Górskim Biurem Podróży :) Oprócz trekkingu po magicznej Zagorii, byliśmy też w Górach Piorunowych oraz w trzech miastach z listy Unesco - Gjirokastra, Berat i Ochryda. A Zagoria, której kamienne wsie i mosty bardzo przypominają Kaukaz to chyba faktycznie najdzikszy region Albanii - polecamy!!!

Więcej...