Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Sardynia

Urlop na Sardynii :) Upały nie były takie straszne, ceny nie takie wysokie, morze ciepłe tak w sam raz i udało się zobaczyć wszystko co planowaliśmy i jeszcze więcej (choć całe mnóstwo zostalo jescze do zobaczenia). Jednym słowem świetne miejsce na udane wakacje! 


Więcej...

Cypr

Spędzenie Wielkanocy na Cyprze okazało się świetnym pomysłem - pogoda jak ciepłe, polskie lato, zero tłumów i sporo atrakcji do zobaczenia! Polecialiśmy do Larnaki, ale na wycieczki zapuszczaliśmy się dalej do Limassol, a nawet w góry Troodos - polecamy!


Więcej...

Saloniki

I kolejny raz padło na Grecję - tym razem półwysep Chalcydycki! Zaczęliśmy od lotu z Modlina do Salonik, skąd ruszyliśmy na Kassandrę - pierwszy, najbardzien wysunięty na zachód z "palców" Chalkidiki. Zatrzymaliśmy się małej, urokliwej miejscowości Siviri z dużą płytką plażą i nadmorskimi tawernami.

Więcej...

Santorini

Kolejna fala pandemii zaczęła opadać, nam jednak nie udało się jeszcze przejść obu dawek szczepienia gdy pojawiły się loty z Gdańska na Santorini. Ozdrowieńcy mogli jednak bez przeszkód wjechać do Grecji wiec w drogę! Na tej wyspie każdy znajdzie coś dla siebie - i plażowicze, i miłośnicy pieszych wędrówek, a wszystko okraszone wspaniałymi widokami - polecamy!

Więcej...

Teneryfa

Rezerwując bilety na ferie coś tam słyszeliśmy o zarazie w Chinach, ale ja się potem okazało ten lot w ferie zimowe 2020 roku był tuż przed tym jak świat zwariował wraz z Covid-19. Teneryfa jak zwykle nie zawiodła, a przy okazji zobaczyliśmy Londyn na jednodniowym przystanku - międzylądowaniu.

Więcej...