Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Misja franciszkańska w KakoogeW ubiegłym roku odwiedziliśmy misję franciszkańską w Kakooge w dalekiej Ugandzie, a jak tam trafiliśmy i co z tego wynikło przeczytacie poniżej - na zdjęciu obok nasza podopieczna z misji w Kakooge - Victoria :)

 

Więcej...

Fundacja Orla StrażWsparliśmy fundację Orla Straż, która niesie pomoc ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie - przesiedlonym rodzinom, osobom uwolnionym z niewoli ISIS oraz wspiera żołnierzy ochotników koalicji antyterrorystycznej i ich bliskich. 

 

Więcej...

sebastianWsparliśmy leczenie i rehabilitację Sebastiana, który ma uszkodzony kręgosłup, a co za tym idzie niedowłady i zaburzenia czucia, choruje także na boleriozę. Obecnie prowadzona jest terapia, której koszt miesięczny wynosi blisko 2500zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Sebastiana - można go także wesprzeć poprzez zakup jego tomików wierszy :)


Więcej...

tbilisiWzięliśmy udział w akcji społecznościowej "Aid to Tbilisi. Tbilisi, jesteśmy z Tobą" organizowanej przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Most do Gruzji". Akcja ma na celu pomoc finasową poszkodowanym w powodzi, która nawiedziła stolicę Gruzji w nocy z 13 na 14 czerwca 2015 roku.

 

Więcej...

Wsparliśmy projekt budowy Kantyny w Mampikony - Fundacji Ankizy Gasy - Dzieci Madagaskaru. Celem Fundacji jest niesienie pomocy ubogim mieszkańcom wyspy, można ją wesprzeć finansowo, ale organizuje także wolontariat oraz prowadzi program adopcji na odległość dla potrzebujących dzieci. Na zdjęciu zajęcia w szkole - zdjęcie z www.dziecimadagaskaru.pl

Więcej...