Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Wystawa - Za wolność waszą i nasząW muzyczną podróż "W Piątą stronę Świata" w grudniowy wieczór w Gdańskim Archipelagu Kultury PLAMA zabrał nas Michał Łangowski. Były zapomniane piosenki "Ze Starej Szuflady", zespołu "Cisza jak ta" i duetu M&M...


Więcej...

Wystawa - Za wolność waszą i nasząNa Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbyła się 'parada' rosyjskiego sprzętu wojskowego przerobionego na eksponaty muzealne przez Ukrainę. Można tam było zobaczyć transporter opancerzony BTR-82A,haubicoarmatę 2S19 Msta-S, czołg bojowy T-72BA oraz samochód opancerzony TIGR.

Więcej...

Galar Gdański - nocny rejs po stoczniZapraszamy na fotorelację z nocnego rejsu po rozświetlonych światłami Stoczni Gdańśkiej i Remontowej z Fundacją Galar Gdański. Płynęliśmy repliką historycznej łodzi typu Galar - niegdyś były to drewniane, wiślane łódzie, która w XVII i XVIII wieku przypływały do Gdańska na wody Motławy z wszelkimi niezbędnymi towarami towarami - były to węgiel, zboże, wapno, a nawet sól z Bochni.  

Więcej...

Grupa Na SwoimKoncert zespołu Grupa na Swoim w ramach projektu Całoroczna Bazuna odbył się 26 września 2021 w Klubie Morza Zejman w Bramie Nizinnej na gdańskiej Starówce. Wydarzenie odbyło się w ramach 50-cio lecia Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej Bazuna, więc na koncercie pojawiły się oczywiście piosenki górskie i turystyczne - było świetnie :)

Więcej...

Rajd z KompasemWzięliśmy udział w XVI już edycji Rajdu na Orientację „Z Kompasem”, która odbyła się w pełni wiosny w malowniczej gminie Krokowa. Wędrowaliśmy przez kaszubskie lasy aż do morskiego brzegu i z powrotem do Krokowej gdzie w szkole znajdowała się baza rajdu i rajdowy bufet :)

 

Więcej...