Polish English Persian Russian Spanish Turkish

Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Rajd z KompasemWzięliśmy udział w XVI już edycji Rajdu na Orientację „Z Kompasem”, która odbyła się w pełni wiosny w malowniczej gminie Krokowa. Wędrowaliśmy przez kaszubskie lasy aż do morskiego brzegu i z powrotem do Krokowej gdzie w szkole znajdowała się baza rajdu i rajdowy bufet :)

 

Więcej...

Pomnik Poległych StoczniowcówZ Morską Fundacją Historyczną wybraliśmy się na zwiedzanie historycznych terenów Stoczni Gdańskiej - gdańszczanie, a nigdy tam nie byliśmy...  Tematyka naszej wycieczki obejmowała wydarzenia, miejsca i postacie związane z historią stoczni od połowy XIX wieku do czasów współczesnych.

 

Więcej...

wyrypaÓsmego października 2017 wzięliśmy udział w marszu długodystansowym WYRYPA. Jest on rokrocznie organizowany przez Klub Turystów Pieszych 'Babelki' z Gdańska, w tym roku odbyła się 42 edycja! Mamy nadzieję, że wkrótce znowu uda wybrać sie na pieszą wyprawę z 'Bąbelkami' :)

 

Więcej...

II miejsce Sergiusza w konkursie plastycznymSergiusz zajął II miejsce w ekokonkursie plastycznym ekoprojektu "Pracowita rzeka Radunia. Nasza własna elektrownia wodna" zorganizowanym przez Mediatekę w Straszynie :)


 

Więcej...

festiwalSergiusz jako juror brał udział w festiwalu filmowym młodego widza Wędrujące Ale Kino w dniach 2 - 4 października 2017 w Cieplewie :)


 

Więcej...