O nas

o nas01
To my - Marzena i Adam, jesteśmy podróżującą rodzinką i głównie to, ale nie tylko znajdziecie na naszej stronie. Na ile pozwala praca, szkoła i wszystko inne co zapewne także dobrze znacie ;) staramy się podróżować razem. Czasami też łączymy rodziny w podróżniczej przygodzie! Przez ponad 20 lat istnienia tej strony,  odwiedziliśmy 45 krajów. Na codzień pracujemy, chodzimy do szkoły -  czyli ot normalnie - ale wciąż planujemy, planujemy :) Znajdziecie tutaj relacje z naszych dalekich i bliskich wyjazdów - co warto zobaczyć i jak podróżować i nie zbankrutować - ZAPRASZAMY!!!  więcej>>>

Facebook - polub nas!

facebook joomla likes module

Znajdź skrytkę!

Polecamy

sierpien2016Sierpniowy tydzień w Szkodnikówce w Skwierawach - testowanie potraw z kociołka, foczing i wyprawa do Rekowa :)

 

 

Wybralismy się także na wycieczkę ścieżką przyrodniczą Atrakcie przyrodnicze okolic Rekowa i Płotowa - tak trafiliśmy nad jezioro Płoczyca i Górę Siemierzycką. Góra Siemierzycka to najwyższe wyniesienie na Pojezierzu Bytowskim i druga co do wysokości kulminacja wzgórz morenowych na Pomorzu, po Wzgórzach Szymbarskich z Wieżycą na Pojezierzu Kaszubskim - relację z "wyprawki" znajdziecie TUTAJ. Przy okazji zaliczyliśmy także grzybobranie :)


Będziemy kontynuować wycieczki ścieżkami Pojezierza Bytowskiego:

 bytowskie01