Polish English Persian Russian Spanish Turkish

Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Voidokilia

Połączenie lotnicze z Gdańska do Kalamaty na Peloponezie Ryanair uruchomił od czerwca 2020 i uratowało nam ono wakacje :) W czasach Covid-19 polecieliśmy na grecki półwysep z powodu innego, wcześniej odwołanego lotu  i to był strzał w dziesiątkę :)


Więcej...

MajorkaPonowny krótki wypad na Majorkę (krótko niestety działającym połączeniem Easyjet do Berlina) - celem wyprawy był oczywiście foczing :) Przy okazji oprócz Palmy udało się zobaczyć Valldemossa - miasteczko w górach Sierra de Tramuntana słynące z tego, że kilka miesięcy na przełomie lat 1838 i 1839 spędził tam Chopin ze swoją ukochaną George Sand.

Więcej...

Tarragona

Nasze pierwsze i mamy nadzieję, że nie ostatnie wakacje na Krecie - zwiedziliśmy praktycznie całą wyspę, ale mieszkaliśmy w małej, choć chętnie odwiedzanej przez turystów miejscowości Stalis.Więcej...

Tarragona

Nasz kolejny, tym razem świąteczny wypad do Katalonii - Wielkanoc spędziliśmy w małej, spokojnej miejscowości L'Ampolla. Było trochę foczingu, zwiedzania, ale także wędrówki po górach Priorat :)Więcej...

Ejlat

Ferie zimowe w Izraelu nad morzem Czerwonym - na poczatek Ejlat i rafa koralowa :) Ladowaliśmy jeszcze na wojskowym lotnisku Ovda - teraz loty odbywają się na znacznie bliżej położone i skomunikowane lotnisko Ramon.

 

 

Więcej...