Polish English Persian Russian Spanish Turkish

Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Znajdziecie tutaj polecane i sprawdzone przez nas noclegi - miejsca do których chcielibyśmy wrócić nie tylko ze względu na piękne okoliczności przyrody :)

WeligamaNiewielka, ale pełna turystów miejscowość Stalis na Krecie to dobre miejsce dla odpoczynku i plażowania, jak i jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy - tutaj znajdziecie namiary na nasz apartament w serwisie airbnb, położony w spokojnym i cichym miejscu nad miejscowością - polecamy!!!

Więcej...

WeligamaNiewielka miejscowość Weligama na Sri Lance to świetne miejsce aby zatrzymać się na parę dni odpoczynku i plażowania - tutaj znajdziecie namiary na apartament w serwisie airbnb.


 

Więcej...

Ocean View GuesthouseOcean View Guesthouse w Negombo na Sri Lance to świetne miejsce aby zacząć lub zakończyć swoją przygodę z Cejlonem. Jest położone kilkanaście minut jazdy od lotniska w Kolombo tuż obok oceanu i co ważne z przemiłym gospodarzem Markiem :)

 

Więcej...

AquapolisDom na katalońskim wybrzeżu Costa Dorada w Vilafortuny - idealny dla dwóch rodzin. Rezerwacji dokonaliśmy za pomocą serwisu Airbnb.

 

 

Więcej...

przygodaPokoje gościnne Pienińska Przygoda to idealne i przyjazne dla turystów miejsce - codziennie można podziwiać wspaniały widok Trzech Koron.

 

 

Więcej...