Polish English Persian Russian Spanish Turkish

Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Margalef

Zapraszamy na filmy z pierwszego i drugiego dnia z naszego ośmiodniowego trekkingu w Górach Księżycowych w Ruwenzori. Trasa z bazy w Kilembe do obozu Sine Camp na wysokości 2580m n.p.m. oraz z Sine Camp do Mutinda Camp 3583m z wejściem na szczyt Mutinda Lookout 3975m n.p.m. Wkrótce pojawią się kolejne...

 

Więcej...

Margalef

Margalef to "mekka" wspinaczy w Katalonii, ale każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Obejrzyj film z wejścia pieszym szlakiem na La Cogulla 1062m ze spektakularnymi widokami na zbiornik, wąwozy i panoramę gór... Zapraszamy w hiszpańskie góry! 

 

 

Więcej...

Foczing na ElafonisiFilm z naszego wejścia na najwyższy szczyt Krety - Psiloritis. Trochę szlakiem, a trochę po za nim - zapraszamy do oglądania - jak zwykle jest kilka ujęć z lotu ptaka :) 

 

Więcej...

Foczing na ElafonisiPlaża i wyspa Elafonisi to jedno z najbardziej znanych miejsc na Krecie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z naszej wycieczki z kilkoma ujęciami z lotu ptaka :) 

 

Więcej...

Ejlat - rafa koralowaRafa koralowa w izraelskim Ejlacie przybiera kształt grzybów i gąbek, a wokół pływa dziesiątki kolorowych ryb. Snorkeling w Morzu Czerwonym, to zawsze nowa przygoda – przy każdym wejściu do wody oglądamy nowy spektakl…Wystarczyło założyć maskę z rurką i włożyć głowę pod wodę nawet nie trzeba nurkować głęboko i tuż pod powierzchnią otwiera się przed nami przebogaty podwodny świat. 

Więcej...